Gizlilik Bildirimi

Sayın ziyaretçi,

İhbarınız başta 5651 sayılı kanun ve ilgili mevzuat uyarınca değerlendirilecek olup; tarafınıza ait her türlü bilgi başkalarıyla paylaşılmaksızın saklanacaktır.

ihbarweb.org.tr Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na aittir ve bu adresi ziyaret eden tüm İnternet kullanıcılarının bilgi güvenliği Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu için büyük önem taşımaktadır.

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili siz İnternet kullanıcılarını bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında sizden herhangi bir kişisel bilgi talep edilmemektedir. Eğer ihbarınızın neticesinin size bildirilmesini istiyorsanız, size bir cevap dönülebilmesi için e-mail adresiniz talep edilecektir

Web sitemizden ihbarweb.org.tr tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer kurum ve şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.